Login met google

Login met je eigen account

Wachtwoord vergeten?

Leven in Nijverdal

Subway Nijverdal

Afscheid Thijs Heuvink en Roy Willemsen v.v.Hellendoorn

14 mei
Door: vv Hellendoorn
Aanstaande zaterdag zal v.v.Hellendoorn voorafgaand aan de wedstrijd v.v. Hellendoorn 1 - Kloosterhaar 1 afscheid nemen van Thijs Heuvink en Roy Willemsen. Thijs en Roy zijn jarenlang actief geweest als spelers van ons eerste elftal en zijn van grote waarde geweest voor onze vereniging.

 

Thijs Heuvink heeft vanwege blessureleed in de winterperiode het besluit moeten nemen om een punt te zetten achter zijn actieve carrière. Roy Willemsen is eind vorig seizoen zwaar geblesseerd geraakt. Op dat moment wat het voor Roy niet het juiste moment om stil te staan bij een eventueel afscheid. 

 

Aanstaande zaterdag zullen we Thijs en Roy in het zonnetje zetten om ze te bedanken voor alles wat ze voor onze vereniging hebben betekend. 

 

LET OP: De wedstrijd begint om 14.30 uur.

Deel dit bericht

of kopieer deze url: